Autokasacja Kłecko

Skup aut Toruń


Skup aut Toruń

Jeżeli Twój samochód nadaje się wyłącznie do kasacji, musisz zadbać o jego odpowiednie zezłomowanie. Z naszą pomocą nie będzie to problemem. Firma SCRABCAR zajmuje się skupowaniem aut nienadających się do dalszej eksploatacji, a następnie ich złomowaniem. Proces ten przeprowadzamy zgodnie z wytycznymi podanymi w Ustawie o Recyklingu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji (Dz.U. z 2005 nr 25 poz. 202) oraz Ustawie o Odpadach (Dz.U. 2013 poz. 21). Jeżeli interesuje Cię dbający o środowisko, w pełni legalny szrot Toruń to miasto, gdzie możesz skorzystać z naszych usług. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić na odbiór, a w ustalonym terminie i godzinie przyjedziemy bezpłatnie lawetą po wrak. Wycena auta zależy natomiast od jego stanu.  Kasacja pojazdów Toruń to usługa przeznaczona zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która posiada duże doświadczenie w takich realizacjach, jak auto kasacja Toruń należy do miast, gdzie możesz skorzystać z naszej oferty.

Kasacja pojazdów Toruń – jakie auta przyjmujemy?

Zajmiemy się kasacją każdego rodzaju pojazdu wycofanego z eksploatacji. Nie ma dla nas znaczenia jego marka, model, rocznik ani to, czy posiada ważny przegląd techniczny. Skup aut Toruń z przyjemnością przyjmie dowolny pojazd, niezależnie od jego stanu, wliczając w to samochody powypadkowe, uszkodzone, zepsute, niesprawne, wybrakowane, skorodowane, spalone lub noszące ślady aktów wandalizmu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców, a także doskonale wyposażonemu zapleczu, cały proces odbywa się sprawnie, w sposób całkowicie legalny oraz bezpieczny dla środowiska. Jeżeli chodzi o skup aut powypadkowych, Toruń ma dość bogatą ofertę. Na tle konkurencji wyróżniają nas atrakcyjne ceny, bezpłatny transport, a także pomoc w wypełnieniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji. W kwestii przepisów, które obowiązują szrot, Toruń nie różni się od innych miast na terenie naszego kraju. Podczas odbioru musisz mieć przygotowany dowód rejestracyjny i, jeśli została wydana, kartę pojazdu. W przypadku ich braku powinieneś skontaktować się z właściwym wydziałem komunikacji w Toruniu, celem otrzymania dokumentu zawierającego dane samochodu. Niezbędny będzie także dowód osobisty lub inny potwierdzający tożsamość dokument. W przypadku, gdy pojazd posiada kilku współwłaścicieli, konieczne jest, aby każdy z nich przedstawił swój dowód lub dostarczył sprzedającemu pisemne upoważnienie.

Złomowanie aut Toruń – jak wyceniamy pojazd?

Usługa kasacja aut Toruń nie będzie Cię kosztować ani grosza. Lawetę po nienadający się do eksploatacji samochód wysyłamy bezpłatnie, a za wrak otrzymasz stosowną zapłatę. Jak to w ogóle możliwe? Samochody skupujemy na części, z których sprzedaży finansujemy złomowanie, transport oraz inne aspekty swojej działalności. Cena, jaka zaoferujemy za samochód, zależeć będzie zatem od jego stanu oraz ilości elementów, które da się ponownie wprowadzić do obiegu. Skup aut powypadkowych Toruń to najlepsza opcja, aby po wycofania auta z użytku nie ponosić dodatkowych strat finansowych, a nawet na tym zarobić. Im lepszy stan oddawanego do kasacji pojazdu, tym więcej zyskasz na zakup nowego środka lokomocji. Nasz skup aut Toruń oferuje płatność gotówką przy odbiorze, dzięki czemu możesz oszczędzić sporo czasu, nie tracąc go na dodatkowe formalności. Warto dodać, że takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla środowiska. Ponowne wprowadzenie do obiegu sprawnych części z uszkodzonego pojazdu ogranicza zapotrzebowanie na nowe elementy, których produkcja mogłaby nie być korzystna dla ekosystemu. Jeśli chodzi o samo złomowanie aut Toruń i okolice, to także ten proces odbywa się w sposób bezpieczny dla środowiska. Wszystkie pozostałości pojazdu, które nie nadają się do użytku ani naprawy, zostaną zutylizowane zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi przepisami. Jeśli więc mieszkasz w Toruniu lub w pobliżu i posiadasz auto do kasacji, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 726 610 723 lub wypełnij poniższy formularz

Pola wymagane

Pola NIEwymagane

Uzupełnij poniższe pola, a będziemy mogli lepiej wycenić Twój pojazd, ale jest to niewymagane. Przycisk WYŚLIJ znajduje się poniżej tych pól.

Paliwo