Autokasacja Kłecko

Kasacja pojazdów Bydgoszcz


W kwestii takiej jak auto szroty kujawsko pomorskie to region, w którym kasacja odbywać się musi w sposób legalny i bezpieczny dla środowiska naturalnego. Uszkodzone i niewarte naprawy samochody osobowe zdecydowanie bardziej opłaca się zutylizować z pomocą SCRABCAR niż składować bez celu na własnej posesji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w złomowaniu pojazdów oraz świetnie wyposażonemu zapleczu technicznemu i kadrze wykwalifikowanych specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować, iż kasacja odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Głównym celem naszej działalności jest ochrona środowiska, w związku z czym wszystkie odpady wytworzone w procesie recyklingu przekazujemy firmom i przedsiębiorstwom, które zagospodarują je w sposób zgodny z naturą. Bydgoszcz to jedno z wielu miast, w których oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie złomowania i auto-kasacji.

Auto szrot Bydgoszcz – Oferta i zakres usług SCRABCAR

Głównym obszarem działalności SCRABCAR jest auto kasacja kujawsko pomorskie stanowi zaś region, w którym oferujemy kompleksowe wsparcie naszych fachowców. Niezależnie od stanu technicznego pojazdu (np. brak przeglądu technicznego, powypadkowy, uszkodzony, utopiony itp.) jesteśmy zainteresowani zakupem. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi specjalistami. Złomowanie pojazdów w SCRABCAR odbywa się w legalny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi sposób. Potwierdzone jest to także z formalnego punktu widzenia, ponieważ w ramach usługi wystawimy wszelkie niezbędne dokumenty wraz z poświadczeniem potwierdzającym zezłomowanie samochodu. Starając się zapewnić najwyższy poziom obsługi, bezpłatnie obierzemy wskazany pojazd naszą auto-lawetą z dowolnego miejsca w regionie kujawsko pomorskim o wyznaczonej przez klienta porze. Warto wspomnieć też, iż za wszystkie samochody płacimy gotówką podczas bezpłatnego odbioru. W kwestii takiej jak auto szrot Bydgoszcz jest jednym z wielu miast w regionie kujawsko pomorskim, na których terenie oferujemy nasze usługi.

Auto kasacja kujawsko pomorskie – Co wyróżnia SCRABCAR na tle konkurencji?

Jednym z wielu etapów złomowania pojazdów jest demontaż części, dzięki czemu SCRABCAR jest w stanie pochwalić się niezwykle zróżnicowanym asortymentem części używanych wszystkich marek aut. Wszystkie dostępne w naszej ofercie części zostały sprawdzone przed demontażem pod kątem sprawności technicznej, co dodatkowo jesteśmy w stanie potwierdzić za pośrednictwem 7-dniowej gwarancji. Na tle konkurencji wyróżnia nas także to, iż jesteśmy w stanie wysłać części za pośrednictwem firmy kurierskiej w przeciągu 24 godzin, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu i paliwa na odbiór osobisty. W przypadku jakichkolwiek pytań lub zainteresowania dostępnymi w naszej ofercie częściami prosimy o kontakt telefoniczny albo pozostawienie wiadomości w dedykowanym formularzu kontaktowym na naszej stronie. Mając na względzie dynamicznie zmieniającą się ofertę, zachęcamy także do wysyłania zapytań o dostępność poszczególnych podzespołów lub elementów danej marki.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt