Autokasacja Kłecko

Kasacja pojazdów Poznań


Skup aut w Poznaniu

SCRABCAR to firma o wieloletniej tradycji i przekrojowym doświadczeniu w branży skupu pojazdów wszelkiego rodzaju. W gronie naszych zainteresowań znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i auta dostawcze lub specjalistyczne. Działamy na terenie Poznania i okolic, oferując naszym klientom rzetelną wycenę i wsparcie doradcze. Prowadzimy skup samochodów uszkodzonych – nasza działalność obejmuje złomowanie pojazdów oraz sprzedaż części samochodowych. Mając na uwadze restrykcyjne aspekty ekologiczne, jakie musi uwzględniać każdy szrot. Wielkopolska otrzymuje od nas usługę w pełni zgodną z Ustawą o Odpadach (Dz.U. 2013 poz. 21) oraz Ustawą o Recyklingu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji (Dz.U. z 2005 r. nr 25, poz. 202).

W obliczu złożoności procesu, jakim jest kasacja pojazdów Poznań jeszcze do niedawna zmagał się z niedostateczną podażą usług w tej dziedzinie. Nasza obecność na rynku wspiera osoby prywatne i przedsiębiorców, którzy chcą za adekwatne pieniądze odsprzedać swoje stare auto, przekazując je do recyklingu. Odzyskiwanie surowców konstrukcyjnych z pojazdów pozostaje bezpośrednim wyrazem dbałości o środowisko. Tysiące samochodów nienadających się już do ruchu drogowego stanowi cenne źródło materiałów do budowy nowych maszyn. Dzięki ofercie SCRABCAR na skup aut Poznań ma możliwość optymalizacji procesów wytwórczych poprzez korzystanie z komponentów poddanych recyklingowi.

Skup aut Poznań niezależnie od stanu technicznego

Firma SCRABCAR – Kasacja Aut Poznań umożliwia złomowanie dowolnego rodzaju pojazdu mechanicznego. Nasz skup aut pozostaje otwarty na współpracę z nowymi klientami, niezależnie od stanu technicznego pojazdu. Akceptujemy auta powypadkowe, w kiepskim stanie mechanicznym, lub nieposiadające ważnego przeglądu technicznego. Nasz szrot aut w Poznaniu działa w pełnej zgodności z aktualnymi przepisami prawa. W ramach usługi, jaką stanowi kasacja pojazdów, Poznań rodzi szereg wyzwań logistycznych mających przyczynę w rozległości przestrzennej miasta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy usługę odbioru aut lawetami z lokalizacji określonej przez zamawiającego i w dogodnym dla niego terminie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za usługę odbioru pojazdu. Ustaloną z klientem kwotę sprzedaży samochodu regulujemy gotówką na miejscu, czyniąc cały proces szybkim i bezproblemowym.

W obszarze naszego działania znajdują się miasta z Wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego.

Skup aut powypadkowych Poznań i okolice

Jeśli koszty napraw starego pojazdu osiągnęły już nieakceptowalny poziom, być może lepszym pomysłem będzie jego złomowanie, niż sprzedaż kolejnemu właścicielowi. Dla firm, których specjalizacją pozostaje auto kasacja, Poznań ma wiele do zaoferowania. Podobna sytuacja ma miejsce po kolizji drogowej, kiedy to ilość uszkodzeń mechanicznych prowadzi do jedynej możliwej diagnozy rzeczoznawcy – szkoda całkowita. Naszą ofertę odkupienia aut nienadających się do dalszego użytku rozszerzyliśmy o skup aut powypadkowych Poznań to miejsce o specyficznej dynamice ruchu drogowego, gdzie nietrudno o wypadek. Nawet jeśli naprawa będzie możliwa w zakresie posiadanego ubezpieczenia, po kilku latach od wypadku mogą pojawić się problemy kończące cykl życia pojazdu. Od firm oferujących powypadkowe złomowanie aut, Wielkopolska oczekuje przede wszystkim kompleksowej oferty. Klienci z naszego regionu z entuzjazmem przyjmują oferowaną możliwość dojazdu do klienta i rozliczenie w gotówce, dzięki czemu unikają niepotrzebnych kosztów logistycznych.

Profesjonalna kasacja aut Poznań – sprzedaż używanych części

Dzięki pozyskiwaniu licznych modeli aut uszkodzonych i powypadkowych, możemy się pochwalić rozbudowanym asortymentem części zamiennych, jakie oferuje nasz szrot. Wielkopolska jest regionem z ogromnym zamiłowaniem do recyklingu, a mieszkańcy doskonale znają wartość pieniądza. Dlatego kupno części używanych prosto ze złomowiska pojazdów może się okazać strzałem w dziesiątkę i ochroną portfela przed nadmiernymi wydatkami. W ofercie posiadamy używane części samochodowe, które zostały odzyskane poprzez recykling aut. Realizujemy sprzedaż części w modelu stacjonarnym lub internetowym. Na naszej stronie internetowej znajdziesz kompletny katalog produktów wraz z opisem technicznym. Wszystkie części wymontowane ze złomowanych aut zostały przez nas sprawdzone i pozostają gotowego do dalszego użytku.

Samochodowy szrot Wielkopolska – oferta SCRABCAR

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przeprowadzą klienta przez wszystkie formalności i pomogą w szybkim zakończeniu transakcji. Gwarantujemy elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Skupiamy się na rzetelnej wycenie pojazdu zgodnie z jego stanem technicznym. Oddanie starego pojazdu do auto kasacji pozwala otrzymać godziwe pieniądze w formie gotówki. Firma SCRABCAR świadczy swoje usługi na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego, docierając do klientów indywidualnych i firmowych.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt